Ekim 24, 2008

Bir içim Su

Bu fotoğrafın hikayesi çok ilginç. Okuldan arkadaşlarla Uzungöl'e geziye gitmiştik. Geri dönüşte de bir arkadaşımızın köyüne uğradık. Fotoğraflar çektik, çekildik derken gitme vakti geldi.

O gün o kadar çok fotoğraf çekmiştim ki anlatamam. Artık makinemi çantasına koymuştum ve en son ben biniyordum arabaya. Sonra birden herkes "aa bak Veysel bak, çabuk çek fotoğrafını çek" demeye başladı. Şöyle bir baktım, "yok" dedim "ya ne gerek var, makineyi de çantaya koydum zaten. Çıkarana kadar gider." Herkes ısrar ettikçe kedi de suyu içmeye devam etmekte ısrar ediyordu, demek ki o kadar çok susamış ki anlatamam.

Neyse sonunda fotoğrafını çekmeye karar verdim, ben makinemi çıkarırken gitmemesini umarak. Gitmedi kedicik hatta üstüne üstlük sanki poz verdi. En doğru ışığı yakalayana kadar beş altı fotoğraf çektim belki. Yine de gitmedi çektikten sonra. Anladım ki çekilmeye değer birşey görürsem bir daha ne olursa olsun yine de o fotoğrafı çekmeye çalışacağım.

İngilizce öğretiminde çıtayı yükseltmek için elinden geleni yapmaya çalışan teknoloji, kısa film ve fotoğraf meraklısı; aynı zamanda gezmeyi ve interneti seven yenilikçi kişilik

4 yorum yapılmış:

Yorum Yazarken lütfen;
>> Güzel Türkçemizi güzel kullanmaya özen gösterelim.
>> Gündelik konuşmalardan uzak yorumlarda bulunmaya çalışalım.
>> Noktalama işaretlerine ve ahlak kurallarına da uymaya lütfen özen gösterelim.
>> Konu ile alakalı olmayan soru ve yorumlarınız için lütfen [email protected] adresi ile iletişime geçiniz.

İngilizce TEOG ve YDS

İletişime Geç
VEYSEL KELEŞ
543 639 4230
Besni, Adıyaman